Nazywam się Michał Śmigaj.

Od roku 2006 zawodowo zajmuję się wyłącznie nauczaniem gry w tenisa ziemnego. Byłem członkiem zespołu trenerskiego Akademii Tenisowej Promasters, a obecnie prowadzę własną akademię "Tenismania". Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych oraz prowadzę zajęcia w ramach programu Tenis 10 dla dzieci. Podczas zajęć stosuję metody poznane w Polsce oraz w trakcie praktyk zawodowych w USA, gdzie miałem okazję zapoznać się bliżej z pracą The Vic Braden Tennis College w ośrodkach The Homestead Resort, Michigan oraz Green Valley Resort, Utah.

Jestem wielkim miłośnikiem tenisa ziemnego, który był elementem mojego życia od zawsze. Mój tata był odnoszącym sukcesy zawodnikiem Arki Gdynia, a po przeprowadzce do Szczecina wielokrotnym zwycięzcą lokalnych turniejów.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiadam stopień instruktora dyscypliny sportu tenis oraz licencję trenerską Polskiego Związku Tenisowego. Uzyskałem certyfikowane przez ATP World Tour uprawnienia do pracy z zawodnikami wystawione przez Global Professional Tennis Association oraz  klasyfikację Professional wystawioną przez Professional Tennis Registry.

Ukończyłem organizowany przez mistrzynię świata w kulturystyce panią Halinę Kunicką kurs i uzyskałem kwalifikacje zawodowe Trenera prersonalnego wystawione przez Polski Związek Kulturystyki. Posiadam międzynarodowe kwalifikacje PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainer wystawione przez ProFi Fitness School.

Zapraszam wszystkich na kort, by przekonali się, że tenis to przyjemność.
Michał Śmigaj

ZAGRAJMY RAZEM!

Zapraszamy do naszej Akademii Tenisa na zajęcia grupowe i indywidualne.
Prowadzimy zajęcia dla osób początkujących, średnio-zaawansowanych
oraz treningi dla osób zaawansowanych.